Huisartsenpraktijk Puite

Contact

Huisartsenpraktijk Puite
Tel – 023 533 1592
Fax -023 533 0612
Italielaan 170
2034 BZ Haarlem

Locatie Boerhaavewijk

Tel -023 2001255

Louis Pasteurstraat 2B

2035 RM Haarlem

Spoedpost: 023-2242526

Emailadressen
praktijk: dokterpuite@dezoed.nl

assistente: suzanne@dezoed.nl 

praktijkondersteuner Nina (suikerziekte): nina@dezoed.nl

praktijkondersteuner Jose (wijkgerichte zorg en COPD): jose@dezoed.nl

praktijkondersteuner Gerdien(geestelijke gezondheid): gerdien@dezoed.nl

praktijkondersteuner Francoise (geestelijke gezondheid & casemanager Krachtige Basiszorg Haarlem) francoise@dezoed.nl

praktijkondersteuner Jeugd Wendy: w.klut@dezoed.nl

praktijkondersteuner Coby (hart en vaatziekten) coby@dezoed.nl

spreekuurondersteuner Marjan: marjan@dezoed.nl